Parfém Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 100 ml

  • Parfém Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 100 ml

Pánská toaletní voda od americké značky Abercrombie & Fitch. Tato aromatická vůně s citrusovými tóny zapůsobí na každého. Vytvořil ji Clement Gavarry. Tvoří duo s dámskou parfémovou vodou Abercrombie & Fitch Authentic.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. 

Složení parfému

Hlava

grep, bergamot, černý pepř

Srdce

zázvor, šalvěj muškátová, levandule

Základ

dřevité tóny, semiš

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Abercrombie & Fitch. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Abercrombie & Fitch

Pokud chcete koupit originální parfém Abercrombie & Fitch online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář