Parfém Abercrombie & Fitch Authentic Night Woman – EDP 100 ml

  • Parfém Abercrombie & Fitch Authentic Night Woman – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Abercrombie & Fitch Authentic Night Woman – EDP 100 ml

Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Authentic Night Women mluví o síle skupiny a důležitosti sdílených zkušeností, aby pomohla této generaci pokračovat v touze odhalit a najít sebe sama.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

černý rybíz, jablko, růžový pepř

Srdce

tuberóza, jasmín sambac, magnólie

Základ

pačuli, cedr, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Abercrombie & Fitch Authentic Night Woman – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Abercrombie & Fitch Authentic Night Woman – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Abercrombie & Fitch Authentic Night Woman – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Abercrombie & Fitch. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Abercrombie & Fitch

Pokud chcete koupit originální parfém Abercrombie & Fitch online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Abercrombie & Fitch Authentic Night Woman – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář