Parfém Abercrombie & Fitch Authentic Woman – EDP 30 ml

  • Parfém Abercrombie & Fitch Authentic Woman – EDP 30 ml,
  • vůně pro ženy (Orientální – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Abercrombie & Fitch Authentic Woman – EDP 30 ml

Dámská parfémová voda od americké značky Abercrombie & Fitch. Tato ovocná vůně s dřevitými tóny a květinovými esencemi je velmi okouzlující. Vytvořil ji Clement Gavarry. Tvoří duo s pánskou toaletní vodou Abercrombie & Fitch Authentic.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. 

Složení parfému

Hlava

hruška, mandarinka, rybíz

Srdce

magnólie, nektarinka, konvalinka

Základ

cedr, ambrette, santalové dřevo, 

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Abercrombie & Fitch Authentic Woman – EDP 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Abercrombie & Fitch Authentic Woman – EDP 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Abercrombie & Fitch Authentic Woman – EDP 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Abercrombie & Fitch. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Abercrombie & Fitch

Pokud chcete koupit originální parfém Abercrombie & Fitch online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Abercrombie & Fitch Authentic Woman – EDP 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář