Parfém Acqua Di Parma Acqua Di Parma Leather – EDP 100 ml

  • Parfém Acqua Di Parma Acqua Di Parma Leather – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Acqua Di Parma Acqua Di Parma Leather – EDP 100 ml

Intenzivní a charismatická vůně inspirovaná elegancí a sofistikovaností kožené tradice. Kůže je intenzivně charismatická a jedinečná. Nezapomenutelné hluboké a aromatické složení kombinuje elegantní a originální kožený akord s tóny brazilského pomeranče, sicilské limetky, růží a petitgrainu.

Složení parfému

Hlava

brazilský pomeranč, sicilská limetka, malina

Srdce

červený tymián, zimolez, petitgrain, růže

Základ

kůže, cedr, paraguayský guajakový olej

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Acqua Di Parma Acqua Di Parma Leather – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Acqua Di Parma Acqua Di Parma Leather – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Acqua Di Parma Acqua Di Parma Leather – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Acqua Di Parma. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Acqua Di Parma

Pokud chcete koupit originální parfém Acqua Di Parma online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Acqua Di Parma Acqua Di Parma Leather – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář