Parfém Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Chinotto di Liguria – EDT 75 ml

  • Parfém Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Chinotto di Liguria – EDT 75 ml,
  • vůně unisex (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Chinotto di Liguria – EDT 75 ml

Chinotto di Liguria od značky Acqua di Parma je květinová vůně pro ženy a muže. 
Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. 

Složení parfému

Hlava

mandarinka, chinotto

Srdce

jasmín, pelargónie, kardamom, rozmarýn

Základ

pačuli, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Chinotto di Liguria – EDT 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Chinotto di Liguria – EDT 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Chinotto di Liguria – EDT 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Acqua Di Parma. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Acqua Di Parma

Pokud chcete koupit originální parfém Acqua Di Parma online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Chinotto di Liguria – EDT 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář