Parfém Acqua Di Parma Camelia – EDP 100 ml

  • Parfém Acqua Di Parma Camelia – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Acqua Di Parma Camelia – EDP 100 ml

Jemná vůně kamélie splňuje živé tóny citrusů v sofistikované vůni inspirované vzácnou orientální růží z východní Asie. Díky své nádherné kráse je kamélie, známá také jako orientální růže, milována po celém Dálném východě jako symbol čistoty a věčné lásky. Elegantní vůně květu je znovu vytvořena a kombinována s tóny bergamotu, šalvěje clary a jasmínového sambacu pro sofistikovanou a fascinující vůni.

Složení parfému

Hlava

bergamot, žlutá mandarinka, růžový pepř, kardamon

Srdce

kamélie, jasmín Sambac, šalvěj clary

Základ

benzoin, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Acqua Di Parma Camelia – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Acqua Di Parma Camelia – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Acqua Di Parma Camelia – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Acqua Di Parma. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Acqua Di Parma

Pokud chcete koupit originální parfém Acqua Di Parma online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Acqua Di Parma Camelia – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář