Parfém Acqua Di Parma Sakura – EDP 100 ml

  • Parfém Acqua Di Parma Sakura – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Acqua Di Parma Sakura – EDP 100 ml

Neodolatelně svěží a jemná vůně, která zachycuje nádhernou podívanou rozkvetlých třešní v Japonsku. Bohatství květu sakury je kombinováno s tóny bergamotu, růžového pepře a jasmínového sambacu ve vůni, která evokuje podívanou rozkvetlých třešní. Vynikající a fascinující tóny malé a křehké květiny jsou sublimovány našimi podpisovými, vibrujícími, citrusovými tóny pro nezapomenutelnou uměleckou kombinaci.

Složení parfému

Hlava

bergamot, žlutá mandarinka, růžový pepř

Srdce

sakura, jasmínový Sambac

Základ

pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Acqua Di Parma Sakura – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Acqua Di Parma Sakura – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Acqua Di Parma Sakura – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Acqua Di Parma. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Acqua Di Parma

Pokud chcete koupit originální parfém Acqua Di Parma online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Acqua Di Parma Sakura – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář