Parfém Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml

  • Parfém Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Kořeněná – UEFA Anthem),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml

UEFA Anthem Edition je kořenito-aromatická vůně od značky Adidas. Odvážná směs energické máty a šumivého koření na aromatickém mužném základu. Svěží vůně probudí tvé smysly a nastaruje tvé sportovní nadšení. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

máta, koření

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Adidas. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Adidas

Pokud chcete koupit originální parfém Adidas online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář