Parfém Adidas Unlock – EDT 50 ml

  • Parfém Adidas Unlock – EDT 50 ml,
  • vůně pro muže (Dřevitá – Unlock),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Adidas Unlock – EDT 50 ml

Sportovně-elegantní vůně Unlock For Him od značky Adidas v nás otevírá to nejlepší.  Orientální směs sladkých poznámek, soli a kardamonu otevírá tuto smyslnou toaletní vodu. V srdci vám zavoní vanilka, asfalt a jasmín. V základu se snoubí cedrové dřevo s jantarem, fazolí tonka a copaiba balzámem.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

sladké poznámky, sůl, kardamon

Srdce

vanilka, asfalt, jasmín

Základ

jantar, dřevité poznámky, cedr, fazole tonka, copaiba balzám

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Adidas Unlock – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Adidas Unlock – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Adidas Unlock – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Adidas. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Adidas

Pokud chcete koupit originální parfém Adidas online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Adidas Unlock – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář