Parfém Adidas Unlock For Her – EDT 50 ml

  • Parfém Adidas Unlock For Her – EDT 50 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Adidas Unlock For Her – EDT 50 ml

Tato osvěžující a živá vůně se otevírá výbuchem šťavnatého a energizujícího ovoce v podobě tónů hrušky, ovocného koktejlu a grapefruitové kůry. Srdcem vůně je barevná kytice zvyšující náladu – složená z tónů zázvorového květu a vůně fialek – představena překvapivým a jedinečným akordem barvy ve spreji s charakteristickou hloubkou. 

Složení parfému

Hlava

grapefruit, hruška, ovocné tóny

Srdce

barva, fialky, květ zázvoru

Základ

cedr, copaiba balzám, cukr, kašmírové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Adidas Unlock For Her – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Adidas Unlock For Her – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Adidas Unlock For Her – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Adidas. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Adidas

Pokud chcete koupit originální parfém Adidas online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Adidas Unlock For Her – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář