Parfém Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml

  • Parfém Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml

Alf Lail O Lail, která spojuje hluboce zakořeněné tradice s moderní dobou, obsahuje pikantní a kouřové noty, které se vyvíjejí ve zvěřinec květinových prvků, doplněný doznívajícím efektem pižmových a dřevitých not. V návaznosti na téma „1001 Arabian Nights“ je uzavřena v nádherně zpracované lahvičce připomínající kouzelnou lampu. Matně zlatá povrchová úprava krytu a stříbrný uzávěr dodávají kouzlo tomuto jedinečnému flakonu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2000.

Složení parfému

Hlava

dřevité tóny, pižmo, koření, květinové tóny

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal 1001 Nights – EDP 60 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář