Parfém Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml

Accord Boise od Ajmal je skvělá vůně pro odvážné muže. V níž nalezneme různé ingredience, které nám vytvoří dohromady toto mistrovské dílo. Kompozici začíná pepř a káva, dále ucítíme srdce, ve kterém se nachází kadidlo a šalvěj. Pačuli a zázvor nám uzavírají tuto parfemovanou vodu, kterou si oblíbíte.Vůně byla uvedena na trh v roce 2000.

Složení parfému

Hlava
pepř, káva
Srdce
kadidlo, šalvěj
Základ
pačuli, zázvor

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Accord Boise – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář