Parfém Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml

Stejně jako jiskra v očích oslňuje všude kolem a úsměv plní místnost vaší oslnivou krásou. V první chvíli zaujmete vůní pomerančového květu, bergamotu a mandarinky, která plynule přechází k vůni růží, broskví a teplého ovocného čaje. Nakonec všechny okouzlíte díky pižmu a fazoli tonce.

Složení parfému

Hlava

pomerančový květ, bergamot, mandarinka

Srdce

růže, broskev, ovocný čaj

Základ

pižmo, fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář