Parfém Ajmal Amaze Him – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Amaze Him – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Amaze Him – EDP 100 ml

Zachovejte nepředvídatelnou osobnost s okouzlujícím chováním a nechte roztomilou tvorbu zachycenou koženou, dřevitou a pižmovou přitažlivostí a vylepšete svůj ohromující styl. Vyberte si Amaze Him pro okouzlující milostný vztah s přírodou.

Složení parfému

Hlava

jablko, bergamot, vápno

Srdce

jasmín, orris

Základ

pižmo, pačuli, mech, kůže

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Amaze Him – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Amaze Him – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Amaze Him – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Amaze Him – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář