Parfém Ajmal Amber Santal – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Amber Santal – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Amber Santal – EDP 100 ml

Bohatá podstata parfemové vody Amber Santal tkví především v tom, že se skvěle hodí jak pro ženy, tak i pro muže. Vůně je ideální do chladného počasí. Hlavu tvoří kombinace pepře, muškátového oříšku a cypřiše. Dominující a vášnivé srdce se skládá z kadidla a santalového dřeva. A v základu se rozvoní pačuli, jantar, cedr a santalové dřevo.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

pepř, muškátový oříšek, cypřiš

Srdce

kadidlo, santalové dřevo

Základ

ambra, cedr, santalové dřevo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Amber Santal – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Amber Santal – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Amber Santal – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Amber Santal – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář