Parfém Ajmal Amber Wood – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Amber Wood – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Amber Wood – EDP 100 ml

V parfemové vodě Amber Wood ucítíte hloubku a smyslnost. Je skvělá pro muže i ženy hlavně díky mimořádným odstínům jantaru. Tato vůně je opravdu mistrovským dílem, ve kterém se ponoříte do vůně šťavnatého ovoce a koření.Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

Složení parfému

Hlava

jablko, bílý pepř, levandule, kardamon

Srdce

cedr, kořen kosatce

Základ

pačuli, ambra, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Amber Wood – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Amber Wood – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Amber Wood – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Amber Wood – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář