Parfém Ajmal Aristocrat Him – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Aristocrat Him – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Aristocrat Him – EDP 100 ml

Sofistikovaný parfém odhalující vznešenost, sílu a eleganci. Statutární a ušlechtilá vůně, která pomáhá vyvolat sociální úspěch a je určena mužům, kteří si chtějí užít vznešené a silné ingredience. Svěží a citrusový bergamot s melounem se ponoří do pižma zahrnujícího srdce, aby se usadil na dřevité základně ambry, která ztělesňuje dekadentní luxus s dlouhotrvajícím a odvážným otiskem.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava
limetka, vodní meloun, bergamot
Srdce
lilie, pižmo, jasmín
Základ
ambra, agarové dřevo, cedr, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Aristocrat Him – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Aristocrat Him – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Aristocrat Him – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Aristocrat Him – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář