Parfém Ajmal Aurum – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Aurum – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Aurum – EDP 75 ml

Aurum je krásně vyvážená vůně, která zachycuje ducha mládí, shovívavosti a kouzla. Hlava a srdce políbené ovocnými a květinovými letními tóny, jako je citron, malina, pomerančový květ, gardénie a jasmín. V základu je obklopen dřevitými a pudrovými tóny, které doplňuje jantar, pižmo a vanilka. Zkapalněný luxus v kouzelném zlatém flakónku.Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.

Složení parfému

Hlava

malina, citrón

Srdce

ovocné tóny, pikantní tóny, jasmín, gardénie, pomerančový květ

Základ

jantar, pižmo, dřevité tóny, pudrové tóny, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Aurum – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Aurum – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Aurum – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Aurum – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář