Parfém Ajmal Aurum Summer – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Aurum Summer – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Aurum Summer – EDP 75 ml

Přeneste se do svůdné krásy a úžasu léta. Aurum Summer pozvedne vaše smysly do země květinových tónů s nádechem pižma, dřeva a vanilky.

Složení parfému

Hlava
jablko, červené ovoce, hruška, bergamot, žlutá mandarinka
Srdce
pivoňka, růže, pomerančový květ, vonokvětka, jasmín
Základ
cedr, mech, pižmo, vanilka, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Aurum Summer – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Aurum Summer – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Aurum Summer – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Aurum Summer – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář