Parfém Ajmal Aurum Winter – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Aurum Winter – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Aurum Winter – EDP 75 ml

Aurum Winter od Ajmala je krásně vyvážené parfémová voda, která zachycuje ducha mládí, požitkářství a kouzla. Ovocné a citrusové tóny vás unesou do světa fantazie, ambra a květinové tóny vás okouzlí. V základu je zelenavý mech a pižmo. Vynikněte ve světě stereotypu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava
ovocné tóny, citrusy
Srdce
ambra, květinové tóny
Základ
mech, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Aurum Winter – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Aurum Winter – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Aurum Winter – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Aurum Winter – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář