Parfém Ajmal Blu – EDP 90 ml

  • Parfém Ajmal Blu – EDP 90 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Blu – EDP 90 ml

Čistá a svěží vůně pro všechny typy můžu a do jakéhokoli počasí. Složení vůně léta Blu od značky Ajmal nabízí osvěžující pocit. Výrazná vůně kombinuje vrchní čerstvé tóny složené z bergamotu, levandule a melounu s osvěžujícími přísadami, jako je lotos a jasmín, které tvoří jádro vůně. O základ se stará santalové dřevo, jantar a čisté pižmo.Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení parfému

Hlava
vodní meloun, bergamot, levandule
Srdce
jasmín, lotos
Základ
ambra, pižmo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Blu – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Blu – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Blu – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Blu – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář