Parfém Ajmal Cashmere Musc – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Cashmere Musc – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Cashmere Musc – EDP 100 ml

Cashmere Musc je vůně plná exotiky a energie. Je to souhra mužských a ženských tónů, které si zamilujete. Všimnete si kořenitých, květinových a dřevitých tónů, které vás udělají jedinečnými.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

šafrán, pižmo

Srdce

ylang-ylang, konvalinka, jasmín

Základ

cedr, pižmo, kašmeran, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Cashmere Musc – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Cashmere Musc – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Cashmere Musc – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Cashmere Musc – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář