Parfém Ajmal Cerise – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Cerise – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Cerise – EDP 75 ml

Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Nechte se unést vůní Cerise od značky Ajmal. Stejně jako flakón, tak i vůně je velice výjimečná. Komponenty této vůně jsou pestré. Skládá se z jablka, ambry, pižma, cukru, vanilky, pomeranče, jahody, melounu a kokosu.

Složení parfému

Hlava
jablko, ambra, pižmo, cukr, vanilka, pomeranč, jahoda, meloun, kokos
Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Cerise – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Cerise – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Cerise – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Cerise – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář