Parfém Ajmal Chivalry – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Chivalry – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Chivalry – EDP 100 ml

Chivalry od Ajmal, vhodný pro muže. Citrusová vůně, která má květinové akordy s kořeněným podtónem. Tento parfém otevírají citrusy, prostředních tónů se ujímá růžový pepř a květinový závěr provoní růže, jasmín a geránium. Svůdná vůně, která je vhodná pro každodenní nošení. 

Složení parfému

Hlava

citrusy

Srdce

růžový pepř

Základ
růže, jasmín, geránium

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Chivalry – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Chivalry – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Chivalry – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Chivalry – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář