Parfém Ajmal Dawn – EDP 90 ml

  • Parfém Ajmal Dawn – EDP 90 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Dawn – EDP 90 ml

Dawn od Ajmal je skvělá vůně pro elegantní ženy. Tuto parfemovanou vodu si můžete užívat každý den, protože je vhodná k jakékoli příležitosti. Citrusy, květinové a dřevité tóny s pižmem dodají vůni ten správný efekt. 

Složení parfému

Hlava
citrusy
Srdce
dřevité tóny, květinové tóny
Základ

pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Dawn – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Dawn – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Dawn – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Dawn – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář