Parfém Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml

Láska šeptá krásu života a realizuje skryté sny. Naplnili jsme sílu této lásky do Elixir Intense s bylinkami a kořením na posteli s vynikajícím pižmem. Dávejte tedy pozor na svůj šepot, mohl by být slyšet.

Složení parfému

Hlava

černý pepř, mateřídouška

Srdce

ambra, kašmírové dřevo

Základ

olibanum, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář