Parfém Ajmal Elixir Suave – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Elixir Suave – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Elixir Suave – EDP 100 ml

Nespoutaná touha, která vás činí pochmurným, přesto nepředstavitelně atraktivním. Elixir Sauve je magnetická směs květinových, kořeněných a dřevitých akordů propletených bohatým jantarem. Neobviňujte nás, pokud nemůžete odvrátit pozornost.

Složení parfému

Hlava

růžový pepř, růže

Srdce

růže, cedr

Základ

pižmo, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Elixir Suave – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Elixir Suave – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Elixir Suave – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Elixir Suave – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář