Parfém Ajmal Evoke Silver Edition Her – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Evoke Silver Edition Her – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Evoke Silver Edition Her – EDP 75 ml

Evoke Silver Edition, je určen pro okouzlující mladou ženu, která je temperamentní a dramatická. Ovocný a citrusový tón otevírá vůni prostřednictvím citrusů a ovoce a vítá srdce obklopené květinami. Vůně vzácných dřevin dává parfémované vodě příjemný, ale provokativní charakter.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava
ovoce, citrusy
Srdce
květinové tóny
Základ
vzácné dřeviny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Evoke Silver Edition Her – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Evoke Silver Edition Her – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Evoke Silver Edition Her – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Evoke Silver Edition Her – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář