Parfém Ajmal Expedition – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Expedition – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Expedition – EDP 100 ml

Expedition, vůně pro opravdové muže, kteří vědí co chtějí. Ingredience v této vůni jsou velice rozmanité. V hlavě cítíme květinové tóny, bergamot a citrón. Srdce tluče díky fialce, kosatci, koření a ovocným tónům. Základ nám ukončují dřevité tóny, cedr, pižmo, ambra a pačuli.Vůně byla uvedena na trh v roce 2001.

Složení parfému

Hlava
květinové tóny, bergamot, citron
Srdce
fialka, kosatec, ovocné tóny, koření
Základ
dřevité tóny, cedr, pižmo, pravá ambra, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Expedition – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Expedition – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Expedition – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Expedition – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář