Parfém Ajmal Gold Man – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Gold Man – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Gold Man – EDP 100 ml

Parfémovaná voda Gold Man, ztělesňuje temperamentní povahu člověka a touhu rozpoutat divokou stránku. Tato odvážná vůně je citrusová, svěží a vzrušující. Otevírá se odvážnou směsí kořenitých tónů a citrusů. Jeho silný start rychle přivítá květinové srdce. Závěr poskytuje dávku smyslnosti ambrou, pižmem, sladkými a dřevitými tóny.

Složení parfému

Hlava
citrusy, kořenité tóny
Srdce
květinové tóny
Základ
ambra, dřevité tóny, pižmo, sladké tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Gold Man – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Gold Man – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Gold Man – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Gold Man – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář