Parfém Ajmal Kuro – EDP 90 ml

  • Parfém Ajmal Kuro – EDP 90 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Kuro – EDP 90 ml

Parfémovaná voda pro stylové a odvážné mladé muže s esencí energizujících vodních tónů. Odvážná směsice svěžesti a koření. Kompozici vůně ovládne čisté pačuli, levandule, bergamot, pelargonie, vetiver, ambra a okoření nám to pepř. Vynikne na muži, který se nebojí být sám sebou.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

pačuli, pepř, levandule, bergamot, pelargonie, vetiver, ambra

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Kuro – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Kuro – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Kuro – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Kuro – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář