Parfém Ajmal Mukhallat Shams – EDP 50 ml

  • Parfém Ajmal Mukhallat Shams – EDP 50 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Mukhallat Shams – EDP 50 ml

Parfémovaná voda Ajmal Mukhallat Shams je neobyčejně smyslná a návyková vůně, jež si zamilujete vy i vaše okolí. Mukhallat Shams spojuje prvky květinové a dřevité, s použitím růží a santalového dřeva. Je to vůně, která je zaměřena na sebevědomé a uzemněné jednotlivce, kteří milují orientální vůně, které silně zobrazují jejich chutě. Vůně je určena jak ženám, tak i mužům. 

Složení parfému

Hlava
ambra, dřevité tóny, květinové tóny, agarové dřevo, pižmo
Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Mukhallat Shams – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Mukhallat Shams – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Mukhallat Shams – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Mukhallat Shams – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář