Parfém Ajmal Neutron – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Neutron – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Neutron – EDP 100 ml

Vysoce intenzivní vůně, která přitahuje mladé, energické mužské publikum. Vrchní tóny parfému nesou svěží, ovocné tóny s pižmovým nádechem, které mají na nositele energizující účinek, zatímco srdce vůně vyzařuje citrusové a květinové tóny, které vyvrcholily fascinující hrou dřevitých a pižmových tónů.Vůně byla uvedena na trh v roce 2011. 

Složení parfému

Hlava

pižmo, dřevité tóny, květinové tóny, citrusy, ovocké tóny, koření

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Neutron – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Neutron – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Neutron – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Neutron – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář