Parfém Ajmal Oath Him – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Oath Him – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Oath Him – EDP 100 ml

Oath, nová vůně pro muže. Byl vytvořen, aby vás vzal na svěží letní cestu se svými ovocnými, květinovými a dřevitými tóny. Hlava vůně je ovocná, skládá se z černého rybízu, jablka, švestky, pomeranče, bergamotu, citronu a meloun. Květinové srdce zastupuje růže, jasmín, kosatec, levandule a geránium. Kompozici uzavírá ambra, cedrové dřevo, mech, pižmo, vetiver a pačuli.

Složení parfému

Hlava
černý rybíz, jablko, švestka, pomeranč, bergamot, citron, meloun
Srdce
růže, jasmín, kosatec, levandule, geránium
Základ
ambra, cedrové dřevo, mech, pižmo, vetiver, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Oath Him – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Oath Him – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Oath Him – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Oath Him – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář