Parfém Ajmal Qafiya 4 – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Qafiya 4 – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Qafiya 4 – EDP 75 ml

Qafiya 04 je unisexová vůně, která představuje dřevité, intenzivní, kořenité a ovocné tóny. Vůně začíná tóny kadidla, které jsou zabalené do guajakového dřeva a oudu. Jantar, pižmo a kůže zanechávají pozoruhodný otisk, který je starý, ale nový.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

guajakové dřevo, oud, kadidlo, jantar, pižmo, kůže

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Qafiya 4 – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Qafiya 4 – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Qafiya 4 – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Qafiya 4 – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář