Parfém Ajmal Raindrops – EDP 50 ml

  • Parfém Ajmal Raindrops – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Raindrops),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Raindrops – EDP 50 ml

Kombinace povznášejících ovocných a smyslných květinových tónů pro ultramoderní ženu dneška. S jedinečnou kombinací květinových, ovocných a čerstvých tónů je Raindrops moderní vůní, která vyzařuje jednoduchou eleganci, která obklopuje nositele v jemné vazbě současných prvků. Vůně připomíná venkovní svěžest.Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

Složení parfému

Hlava

ambra, dřevité tóny, květinové tóny, ovocné tóny

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Raindrops – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Raindrops – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Raindrops – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Raindrops – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář