Parfém Ajmal Regina – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Regina – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Regina – EDP 100 ml

Vůně je navržena pro dívku z tisíciletí – svobodná divoká duše s myšlenkami, činy, vtipem a duší, které vyzařují výraznou okázalost. Je v módní, hravá, vstřícná a má osvěžující přístup ke všem věcem, které život nabízí. Vůni dominují ovocné tóny švestky a mučenky. Chutné vrchní noty přivítané svěžestí růže. Vůně je definována a zakončena jantarem a mahagonem s extra sladkostí zakončenou pralinkou.

Složení parfému

Hlava

mučenka, pralinka, švestka, růže, jantar, mahagon

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Regina – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Regina – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Regina – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Regina – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář