Parfém Ajmal Renata – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Renata – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Renata – EDP 75 ml

Parfémovaná voda Renata je skvělá pro všechny ženy. V hlavě se rozvinou citrusy a kořenité tóny, květinové tóny se projeví v srdci a základ tvoří ambra, dřevité tóny a pižmo. Tato vůně se stane vaší novou zavislostí. 

Složení parfému

Hlava
citrusy, kořenité tóny
Srdce
květinové tóny
Základ
ambra, dřevité tóny, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Renata – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Renata – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Renata – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Renata – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář