Parfém Ajmal Sacred Love – EDP 50 ml

  • Parfém Ajmal Sacred Love – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Sacred Love – EDP 50 ml

Sacred Love je sladká vůně, která zahřeje srdce ženy s pocity romantiky. Květinové a citrusové tóny jsou hlavními komponenty začátku vůně. Srdce je svěží díky leknínu, jasmínu, vetiveru a broskvi. Na konec se přidá ambra a santalové dřevo, které dávají vůni ten správný efekt.Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

Složení parfému

Hlava
květinové tóny, citrusy
Srdce
broskev, leknín, jasmín, vetiver
Základ
ambra, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Sacred Love – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Sacred Love – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Sacred Love – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Sacred Love – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář