Parfém Ajmal Sacrifice For Him II – EDP 90 ml

  • Parfém Ajmal Sacrifice For Him II – EDP 90 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Sacrifice For Him II – EDP 90 ml

Sacrifice For Him II je mírně vyzrálá vůně, která se zaměřuje na silné a sebevědomé jedince, kteří jsou v kontaktu se svou citlivou stránkou. Její ingredience jsou velmi rozmanivé. Skládá se z kardamonu, cedru, pižma, pomeranče, muškátového oříšku a zázvoru.Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

Složení parfému

Hlava
kardamom, cedr, pižmo, pomeranč, muškátový oříšek, zázvor
Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Sacrifice For Him II – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Sacrifice For Him II – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Sacrifice For Him II – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Sacrifice For Him II – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář