Parfém Ajmal Senora – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Senora – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Senora – EDP 75 ml

Vůně Senora, jejímž cílem bylo dát mladé temperamentní ženě křídla, aby se dostala do ženství, zvedla se ze stínu a objevila své pravé já. Vůně, ve které se vynořuje nádherná směs kořeněných, květinových a pižmových tónů. S ohnivým přístupem pepře, svůdnou růží a sladkou vanilkou je tato vůně neodolatelná. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava
lístky violky, pepř, labdanum
Srdce
růže, květ pomerančovníku, pačuli
Základ
ambra, pižmo, vanilka, benzoin

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Senora – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Senora – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Senora – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Senora – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář