Parfém Ajmal Shadow For Him – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Shadow For Him – EDP 75 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Shadow For Him – EDP 75 ml

Parfémovaná voda pro muže s dlohotrvajícím efektem. Zalíbí se nejen sebevědomím mužům, ale i těm kteří si nejsou v ničem jistí. Shadow for Him je zářivá směs šalvěje a santalového dřeva s nálevy pižma, pačuli, vetiveru a kadidla. Dodá vám pocit sebevědomí a jistoty. Vůně byla uvedena na trh v roce 2008.

Složení parfému

Hlava

pižmo, pačuli, santalové dřevo, vetiver, kadidlo, šalvěj

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Shadow For Him – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Shadow For Him – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Shadow For Him – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Shadow For Him – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář