Parfém Ajmal Shadow For Him II – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Shadow For Him II – EDP 75 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Shadow For Him II – EDP 75 ml

Shadow II for Him je oslňující parfémovana voda od značky Ajmal. Naláká silné muže, kteří chtějí ovládnout svět vůní. Hlavu ozáří citrusy a koření postupně se uvolní v srdci dřevité a květinové tóny. Závěr přináší čistotu pižma a jantar. Tato vůně se stane po prvním přičichnutí vaši nejoblíbenější.

Složení parfému

Hlava
citrusy, koření
Srdce
dřevité tóny, květinové tóny
Základ
ambra, dřevité tóny, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Shadow For Him II – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Shadow For Him II – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Shadow For Him II – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Shadow For Him II – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář