Parfém Ajmal Shine – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Shine – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Shine – EDP 75 ml

Vytvořeno pro elegantní mladé ženy. Na počáteční tóny poukazuje šťavnaté granátové jablko a jahody, pozvolna se uvolňuje vůně pivoňky a konvalinka. Poté je celá vůně zabalená do základny pudrových a dřevitých tónů. Nebeský lektvar návykové smyslnosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava
jahoda, granátové jablko
Srdce
pivoňka, konvalinka
Základ
dřevité tóny, pudrové tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Shine – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Shine – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Shine – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Shine – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář