Parfém Ajmal Shiro – EDP 90 ml

  • Parfém Ajmal Shiro – EDP 90 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Shiro – EDP 90 ml

Shiro je svůdná svěží vůně, určena pro odcházejícího dobrodružného muže. Svěží kořeněné vrchní tóny složené z citronu a růží v kombinaci s kořeněnými vodními a dřevitými tóny srdce dodávají tomuto jemnému kouzlu odhodlání. Vznešená denní svěžest spočívá v jantaru a pižmu a přetrvává dlouho do večera.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava
svěží tóny, ovocné tóny, koření
Srdce
vodní tóny
Základ
ambra, dřevité tóny, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Shiro – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Shiro – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Shiro – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Shiro – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář