Parfém Ajmal Sierra – EDP 90 ml

  • Parfém Ajmal Sierra – EDP 90 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Sierra – EDP 90 ml

Sierra od značky Ajmal je parfemovaná voda pro všechny ženy. Kombinuje pikantní ovocnou vůni s květinovými a dřevitými tóny, ke kterým se ještě přidá pižmo. Výsledkem je, že lákavá vůně je svěží a povzbuzující, přesto dostatečně jemná, aby se dala nosit každý den.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava
limetka, pomeranč, citron
Srdce
květinové tóny, pižmo
Základ
dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Sierra – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Sierra – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Sierra – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Sierra – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář