Parfém Ajmal Silver Shade – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Silver Shade – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Silver Shade – EDP 100 ml

Energetická vůně Silver Shade otevírá tóny listů fialek, švestky, černého rybízu, limetky, bergamotu a citronu. Srdce je naplněno květinovými tóny růže, jasmínu a iris. Cedrové dřevo, santalové dřevo, fazole tonka, pižmo, ambra a cibetka zabalí vůni, aby zůstala nedotčená. Vhodná pro muže i ženy.Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení parfému

Hlava
černý rybíz, limetka, švestka, bergamot, citron, lístky fialky
Srdce
růže, jasmín, iris
Základ
ambra, cibetka, tonka fazole, cedr, pižmo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Silver Shade – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Silver Shade – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Silver Shade – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Silver Shade – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář