Parfém Ajmal Solace – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Solace – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Solace – EDP 100 ml

Svěží vůně Solace od Ajmal je skvělá pro ženy, které se nebojí být sami sebou. Můžete si ji na sebe nastříkat kdykoli. Dostane vás jemnou kompozicí, která se v ní skrývá. Očarují vás citrusy ve svěží hlavě, která přejde plynule do květinového srdce. Základní tóny celou parfémovanou vodu rozzáří.

Složení parfému

Hlava

citrusy

Srdce

pelargonie, levandule

Základ

pižmo, jantar, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Solace – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Solace – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Solace – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Solace – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář