Parfém Ajmal Titanium – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Titanium – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Titanium – EDP 100 ml

Titanium od značky Ajmal je určeno pro muže, kterým dobrodružství není cizí. Moderní výtvor, v němž každá nota reaguje na své neobvyklé kouzlo. Horní noty nesou svěží tóny limetky a jalovce, které přecházejí do vůně muškátového oříšku a chlebovníku, které na uživatele vyzařují oživující účinek. Srdce vyvrcholí fascinující základna plná santalového dřeva a pižma.Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

Složení parfému

Hlava

jalovec, limetka

Srdce

muškátový oříšek, chlebovník

Základ

pižmo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Titanium – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Titanium – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Titanium – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Titanium – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář