Parfém Ajmal Verde – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Verde – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ajmal Verde – EDP 100 ml

Vůně pro snílky a úspěšné, kteří se dívají za horizont. Verde je oživen svou omamnou svrchní notou citrusů a kořenitých tónů, která se skládá z bergamotu, exotického pepře a teplého zázvoru. Jeho srdce, květinové a zelené, přináší esenci aromatického jasmínu a galbania a jeho základní nota je zabalená do santalového dřeva, cedrového dřeva a prominentní kůže.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava
citrusy, bergamot, zázvor, pepř
Srdce
zelené tóny, květinové tóny
Základ
cedr, santalové dřevo, kůže

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ajmal Verde – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ajmal Verde – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ajmal Verde – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ajmal. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ajmal

Pokud chcete koupit originální parfém Ajmal online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ajmal Verde – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář